Імплантація зубів

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Імплантація

Стоматологія

Імплантація зубів під ключ

Імплант плюс коронка

Імплантація є вживлення титанових дентальних імплантів в щелепну кісткову тканину. Надалі вони є основою при встановленні незнімних протезів - коронок і мостів, або використовуються у вигляді допоміжної фіксації знімних протезів.

Вперше імплантацію стали застосовувати практично у стоматології у другій половині 20 століття. Вчений Інґвар Бранемарк втілив уперше свої дослідження в реальність, яка застосовується до теперішнього часу. Таке відкриття на той час вразило багатьох стоматологів. Як матеріал для імпланта він використовував титан, так як він добре інтегрується з кістковою тканиною. Це був новий рівень розвитку у стоматологічній сфері.

Сьогодні зубні імпланти мають особливий попит, у тому числі завдяки доступним цінам. Цю процедуру проводять за відсутності в людини як одного, і кількох зубів відразу. Дентальні елементи за своєю будовою та формою нагадують корінь зуба. Як матеріали для протезування використовуються біологічно сумісні з кістковою тканиною - кераміка, титан та діоксид цирконію.

Протягом операції імплантації повністю ліквідуються дефекти зубного ряду. За відсутності зубів імпланти будуть допоміжною опорою для знімних протезів. Дана процедура дозволяє відновити жувальні функції зубної емалі, а також створити психологічний комфорт - впевненість у привабливій усмішці та можливість їсти будь-які тверді продукти.

Важливо: необхідно розуміти, що якогось одного найкращого імплантату немає. Вони підбираються індивідуально, на підставі фінансових можливостей та індивідуальних особливостей пацієнта (типу щільності кісткової щелепної тканини, її обсягу в місці установки (вистачить для проведення процедури чи ні), запланованого часу початку навантаження на дентальний елемент).

 

Переваги встановлення імпланту

Імплантація є недорогим та ефективним засобом серед усіх видів дентального протезування. Позитивними сторонами проведення такої процедури є:

 • Природний вигляд. Використання імпланта дозволяє встановлювати коронки безметалової кераміки. Вони виготовляються в індивідуальному порядку та практично не відрізняються від справжніх зубів ні за формою, ні за кольором. При використанні протезів такого результату досягти не можна. Вони будуть помітні під час розмови чи посмішки. Якщо необхідно замінити передні зуби або ті, які помітні при усмішці, то найбільш оптимальним варіантом буде служити імплантація.

 • Відсутність атрофії кісткової тканини. Під час процедури імплантат вживляється у щелепу. На нього вже надівається коронка. Форма дентального елемента за своєю будовою дуже нагадує корінь зуба. Він допомагає впоратися із жувальним тиском, як і здоровий зуб. У зв'язку з цим кістка щелепи сильно не навантажується та не атрофується.

 • Десна зберігає свої форми. Виготовити коронку, яка схожа на здоровий зуб, це дуже важливо. Але також важливим є і збереження форми ясен на місці віддаленого зуба. Різні протези не здатні мати природний вигляд. При імплантації застосовується формувач, який зберігає зовнішній вигляд зубів та ясен.

 • Вживати можна різні продукти, навіть тверді. Імплантат за функціями та зовнішнім виглядом не особливо відрізняється від натурального зуба, тому вживати в їжу можна будь-які продукти. Зі звичайними протезами їсти можна не всі продукти, наприклад, жорстке м'ясо не рекомендують їсти при протезах. Під час процедури імплантації повністю відновлюється жувальна функція.

 • Немає потреби обробляти здорові зуби. При встановленні звичайних протезів зуби, розташовані поруч із хворим, депульпують та обточують. Це необхідно, щоб уникнути запальних процесів і для встановлення коронок для мостоподібних протезів. При імплантації сусідні одиниці не чіпають.

 • Тривалий термін використання. При використанні якісних імплантів можна не боятися за їх термін використання. Їх встановлюють довічно. Єдине, що доведеться поміняти – це коронку, але й робити це доведеться раз на десять років. При протезуванні міняти незнімні протези доведеться через п'ять років, а знімні практично щороку через атрофію кісткової тканини.

 • Відновлення здорової посмішки. Використовуючи ортопедичні конструкції, які встановлюються із опорою на здоровий зуб, можуть їх руйнувати. При імплантації руйнування сусідніх одиниць немає, отже, зберігається здорова посмішка.

 • Простий догляд. За імплантами не потрібен спеціальний догляд. Відновлені зуби чистяться, так само як і інші здорові, при цьому вони не піддаються карієсу та іншим захворюванням. Потрібно приділяти більше уваги області навколо імплантів. Для цього використовується іригатор.

 • Природні почуття. Встановлені імпланти не відчуваються в порожнині рота, при цьому не виникає дискомфорту і немає проблем під час жувального процесу. Під імплантат не забиваються частинки їжі, на відміну класичних протезів. Це може спричинити розмноження бактерій і призвести до запального процесу.
 •  

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

 • 098 205 85 37
 • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний