Стоматологічна імплантологія Новомосковськ

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Імплантологія

Стоматологія

Імплантологія - одна з найпрогресивніших областей стоматології. Вона не просто зберігає якість життя, а й позбавляє найменших естетичних недоліків та пов'язаних з ними психологічних переживань.

Дентальні імплантати – це повноцінна заміна зубів. Їхня конструкція повторює натуральні характеристики і повністю зберігає жувальні функції. Імплантати виготовляються з біосумісного та гіпоалергенного матеріалу, яким є титан. Імплантати надійно приживаються та служать довгі роки.

 

Які імплантати (імпланти) ми використовуємо

Наші фахівці володіють усіма методами імплантації, як одномоментною відразу після видалення зуба, так і за класичною двома етапними техніками. Установка імплантату також пов'язана з додатковими операціями кісткової пластики, яка використовується в клініці AlefClinicPlus навіть у найскладніших клінічних випадках.

 

Скільки коштує у нас імплантація одного зуба


Якщо ви хочете дізнатися, чи можна Вам вставити зуби-імплантати та цікавитеся точними цінами на послуги, Ви можете записатися на прийом до нашої клініки. Найзручніше зробити це прямо зараз, заповнивши форму на сайті. При особистій бесіді лікар із задоволенням відповість на Ваші запитання, проведе повну діагностику та складе план стоматологічного лікування або, як ще кажуть, розрахує вартість імплантації зубів «під ключ». Рівень професіоналізму наших лікарів та їх досвід підтверджуються не лише відповідними сертифікатами та дипломами. Головним показником є ​​кількість пацієнтів, які примножуються з кожним роком. Багато хто приходить до нас за рекомендаціями колишніх пацієнтів, які дуже високо оцінюють майстерність наших лікарів та залишають дуже теплі відгуки. Більшість наших пацієнтів звертаються до нас регулярно, якщо потрібна кваліфікована стоматологічна допомога чи консультація. До нас часто приходять люди і після відвідування інших клінік, де їм відмовилися виконувати імплантацію у складних випадках чи надмірно завищили ціни на послуги.

 

Від чого залежить успіх імплантації зубів

Для досягнення 100%-го результату принциповим стає не лише професіоналізм лікарів та технічне оснащення клініки, а й вибір якісних імплантів. Лікарі нашого центру використовують одні з найкращих для проведення як двоетапної, так і одноетапної імплантації. У цих систем особлива структура і майже 100% приживлюваність, а завдяки великій різноманітності розмірів та форм лікарі вирішують найскладніші клінічні випадки.

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний