Лазерна ендодонтія

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Лазерна ендодонтія

lazer

Фахівці клініки Alefclinicplus м . Новомосковськ для ендодонтичного лікування зубів застосовують новітнє лазерне обладнання. Використання лазерних технологій багаторазово покращує якість обробки кореневих каналів при пульпіті або періодонтит, мінімізує ризик розвитку повторного запалення і бактерицидно впливає на патогенну мікрофлору.

 

Метод обробки кореневого каналу лазером є безболісним, займає близько 3-5 хвилин і в кілька разів підвищує результативність лікування. Лазерний промінь має потужний антибактеріальний ефект і переважно діє на патогенну мікрофлору. А максимальна точність впливу дає можливість успішно лікувати гранульоми, кістогранульоми та кісти без пошкодження навколишніх здорових тканин.

 

Спеціальні насадки дозволяють працювати у відкритому кореневому каналі до апекса (верхівки кореня зуба), видаляючи залишки уражених тканин, знищуючи бактерії та готуючи стінки каналу до подальшого пломбування.

 

Як виконується лазерне лікування зубних каналів?

Для ендодонтичного лікування зуба застосовується спеціальний гнучкий світловод, який легко рухається по всій довжині зубного каналу. Сфокусований лазерний промінь впливає на уражені зубні тканини на глибину більше 1000 мкм, не лише якісно стерилізуючи канал, а й запечатуючи всі дрібні численні відгалуження.

 

Виведення світловоду за межі верхівки кореня дає можливість стерилізувати не тільки основні зубні канали, а й ліквідувати запальні вогнища (кісти) та дезінфікувати навколишні корінь зуба тканини. Спрямована дія променя дозволяє зберегти здорові тканини зуба, що неможливо зробити, застосовуючи традиційну тактику лікування.

 

Очищення та стерилізація зубного каналу лазером займає менше хвилини. Все, що далі потрібно від стоматолога – встановити якісну пломбу. Ендодонтичне лікування зуба лазером в Alefclinicplus - це безболісне, щадне втручання з незмінно високим результатом!

 

Переваги ендодонтичного лікування в Alefclinicplus г . Новомосковськ

 

В Alefclinicplus для лікування кореневих каналів застосовують передове лазерне обладнання, яке використовують у найкращих клініках Європи та Ізраїлю.

 

Основні переваги лазерного лікування кореневих каналів:

  • лазерна установка створює спрямований промінь, який не лише стерилізує кореневий канал, а й закриває при цьому всі наявні мікровідростки, забезпечуючи виняткові умови для подальшого пломбування. Тобто, завдяки лазерній обробці, кореневий канал набуває форми краплі, що дозволяє точно заповнити його пломбувальним матеріалом;
  • під дією лазерного променя зубний канал стерилізується, при цьому, якщо у верхній частині кореня є кісти, вони просто випаровуються, а вся область навколо ураженої ділянки також стерилізується;
  • лазерний промінь забезпечує максимальну точність дії, дозволяючи зберегти всі здорові тканини зуба, що підвищує результативність лікування.

 

Завдяки відсутності механічного впливу виключено ризик появи на емалі сколів та мікротріщин, чого важко уникнути при використанні бормашини. Крім того, процес підготовки хворого зуба до пломбування каналів не супроводжується болем, а ризик розвитку ускладнень після лікування зведений практично до нуля.

 

Ендодонтичне лікування зуба лазером в Alefclinicplus проводиться під контролем стоматологічної оптики, що забезпечує максимальну точність впливу, демонструючи практично всі переваги лазерної стоматології.

 

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний