Лазерне імплантологія

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Лазерне імплантологія

lazer

 

Лазерна імплантація зубів методика встановлення дентального імплантату за допомогою лазера, що застосовується як альтернатива хірургічному скальпелю. Рекламні повідомлення справляють враження, що чудодійний лазер вирішує практично всі проблеми сучасної імплантології. Давайте відокремимо рекламні міфи від реальності та відповімо на такі питання:

 

Як відбувається встановлення імплантату за допомогою лазера?

 

Лазерна імплантація практично не відрізняється від стандартної процедури встановлення зубних імплантатів. Єдина відмінність у тому, що ясна розрізається не хірургічним скальпелем, а лазерним променем. Інші етапи імплантації підготовка ложа для імпланту, свердління кістки, вкручування титанового стрижня, встановлення формувача ясен та абатменту залишаються такими самими. Ні лазер, ні металевий скальпель на цих етапах не використовуються. Розріз ясен, незалежно від цього проводиться він лазером чи скальпелем, незначна частина операції з імплантації зуба. Лазер не підвищує шанси на успішну імплантацію, оскільки приживання імплантату залежить від процесів, що відбуваються в кістки, а не способу розрізу слизової оболонки. Успіх більшою мірою визначає майстерність хірурга та якість імплантатів.

 

Плюси, мінуси та протипоказання лазерної імплантації

 

Як ми визначили, основна відмінність лазерної від класичної імплантації полягає у способі розрізу м'яких тканин. На цій особливості побудовано переваги стоматологічного лазера, що декларуються.

 

Переваги

  • Гемостатичний ефект. Стоматологічний лазер випалює тканини, утворюючи своєрідну плівку та спайки капілярів у зоні впливу. Це знижує крововтрату і полегшує роботу стоматологу.
  • Бактерицидний ефект. Висока температура лазерного променя знищує хвороботворну мікрофлору у зоні розрізу. Завдяки цьому забезпечується стерильність рани та знижується ймовірність бактеріальних ускладнень.
  • Естетичний ефект. Лазер полегшує вирівнювання краю ясен у зоні стикування коронки зі слизової оболонкою. Це дозволяє створити природний контур ясен, що важливо при протезуванні передніх зубів верхньої та нижньої щелепи.
  • Психологічний ефект Пацієнти обирають імплантацію за допомогою лазера, сподіваючись зменшити біль під час операції та скоротити післяопераційний період. А позитивний настрій, як відомо, сприяє швидкому відновленню після операції.

 

Недоліки

  • Висока ціна. Вартість стоматологічних послуг із застосуванням лазера щонайменше на третину збільшує витрати на імплантацію.
  • Неприємний запах. У процесі лазерної імплантації відчувається запах паленого м'яса, що для деяких пацієнтів гірше за будь-які маніпуляції з металевим скальпелем.

 

Протипоказання

Існують стандартний список абсолютних та відносних протипоказань до будь-якого виду імплантації, у тому числі й лазерної. Безпосередньо лазерне випромінювання протипоказане за наявності передракових змін і новоутворень в ділянці оперованого дефекту зубного ряду. Пацієнтів із подібними проблемами попередньо направляють на консультацію до онколога.

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний