Ортодонтична стоматологія Новомосковськ

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Ортодонтія

Ортодонтія

Ортодонтична стоматологія

Ортодонтія – комплекс заходів щодо виправлення прикусу, корекції та профілактики аномалій у розташуванні зубів. В результаті лікування посмішка у людини набуває правильної форми, а найголовніше, стає здоровою та привабливою. Найчастіше до стоматолога-ортодонта звертаються за виправленням прикусу. Причому така проблема може виникнути і у дорослої, і дитини. У кожному окремому випадку лікар проводить діагностику та визначає тип патології, її складність, причини та призначає відповідне лікування.

 

Виправлення прикусу зубів

Дефекти змикання можуть мати різну форму та ступінь виразності. Вони не лише порушують зовнішній вигляд зубів, а й впливають на мовлення та міміку, функції дихання та ковтання. Причинами дефектів може бути спадковість, хронічні захворювання ЛОР-органів, шкідливі звички. Для ортодонтичного лікування зубів використовують спеціальні ортодонтичні апарати – їх прийнято розділяти на знімні та незнімні.

Формування неправильного прикусу можна розпізнати зі зміщення та неправильного прорізування зубів — з цим у початковій стадії допоможе впоратися встановлення спеціальних знімних платівок, тренерів, а також позаротових знімних конструкцій — лицьових масок, підборідних пращ.

 

Виправлення прикусу у стоматології

Сучасні методи усунення неправильного прикусу змогли значно покращити результати лікування як з боку функціональності, так і з боку естетики. Найновіше обладнання, яке застосовується під час проведення стоматологічної процедури, дозволяє провести корекцію положення кожного зуба з граничною точністю, дозволяючи максимально ефективно виправляти прикус як дітям, так і дорослим.

Сьогодні для усунення аномалій також застосовуються і сучасніші методики. Наприклад, виправлення прикусу за допомогою знімного ортодонтичного апарату. В даному випадку виготовляються спеціальні індивідуальні зліпки, що носяться протягом цілого дня і знімаються лише для проведення гігієнічних процедур.

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний