Протезування зубів Новомосковськ

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Протезування зубів

Стоматологія

 

Втрата зуба давно перестала бути непоправною втратою. Сучасні технології протезування дозволяють повернути зовнішній вигляд та функціональність зубів практично у будь-якій ситуації. Однак краще звертатися за протезуванням якомога раніше. Дефекти у вигляді втрачених зубів призводять до збільшення навантаження на зуби, що залишилися, їх підвищеної стирання, порушення біомеханіки зубощелепної системи в цілому.

 

Сучасна медицина є органозберігаючій, тому якщо зуб зруйнований лише частково, його зазвичай не видаляють, а відновлюють. Для цього можуть використовуватися коронки та мікропротезування. Повна втрата зуба потребує більш серйозних рішень.

 

Методи протезування зубів

Одним із видів мікропротезування (процесу усунення дефектів у ротовій порожнині без використання великої кількості промбувального матеріалу) є протезування вкладками. Керамічні вкладки – це своєрідні мікровставки в порожнину зуба, що відрізняються дуже високою міцністю та естетикою, ідентичною здоровій емалі зуба.

 

Мікропротезування вінірами

Естетичні та функціональні проблеми Ваших верхніх та нижніх передніх зубів ми можемо вирішити за допомогою вінірів – керамічних пластин, що надійно фіксуються до їхньої зовнішньої поверхні. На відміну від коронок при постановці вінірів зуби практично не обточуються, а відсутність конструкції металу дає неперевершений косметичний ефект. Високоякісні матеріали та унікальні технології виготовлення вінірів, що використовуються в клініці, дозволяють досягти чудових результатів!

 

Одиночні зубні коронки

Коронка – один із способів стоматологічної реставрації зуба, при якому на зубі фіксується виготовлений у лабораторії протез. Зубні коронки повністю закривають видиму частину зуба і фіксуються цементом. Для виготовлення коронки на зуби, що точно повторює форму ваших зубів, лікар знімає зліпок з обох щелеп, по якому виготовляється гіпсова модель.

 

Поряд з традиційними металокерамічними коронками на каркасах із хром-кобальтового сплаву, клініка пропонує протезування коронками на каркасах виготовлених з нових матеріалів, що принципово відрізняються від усіх існуючих у стоматології – це оксид цирконію.

 

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний