Терапевтична стоматологія Новомосковськ

Медичний центр AlefClinicPlus

м. Новомосковськ, вул. Калнишевського, 4

098 205 85 37
099 208 50 47

Час роботи: ПН - СБ, 8:00 - 19:00
Без перерви

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія займається лікуванням карієсу та його ускладнень на різних стадіях розвитку цього захворювання. Звернення до терапевта-стоматолога також необхідне на початковому етапі при більш складних видах лікування: протезуванні, імплантації, ортодонтії. Перед операцією нам потрібно переконатися, що в ротовій порожнині немає вогнища інфекції, щоб уникнути подальших ускладнень.

 

Ми забезпечуємо повний комплекс заходів для відновлення здорового стану зубів. Наше завдання — правильно поставити діагноз, підібрати оптимальний варіант лікування зубів і поступово, крок за кроком, повернути своїм пацієнтам можливість знову набути смаку до життя, не затьмареного зубним болем.

 

Терапія (Лікування зубів)

 

Карієс - це захворювання зубів, яке може розвинутися з багатьох причин. Не завжди це вина поганої гігієни, тому дуже важливо виявити його якомога раніше, щоб не допустити поширення інфекції до нерва і за межі зуба. Найраніша стадія карієсу – стадія плями – часто повністю оборотна, але досвід лікарів показує, що такий карієс частіше виявляється саме на профілактичному огляді, а не самим пацієнтом.

 

Пульпіт - занедбана стадія карієсу, може бути також наслідком встановлення низькоякісних пломб або дій некомпетентних фахівців. Науковою мовою пульпіт характеризується як запалення судинно-нервового пучка зуба і визначається, в першу чергу, по яскраво вираженому больовому синдрому.

 

При скарзі пацієнта на стоматит наш лікар може накласти лікарський препарат і дати рекомендації з лікування та консультації лікарів інших спеціалізацій. Це відбувається через те, що причиною далеко не завжди є стоматологічна проблема.

 

Зазвичай жодна стоматологічна клініка не зможе назвати точну вартість кожної з процедур. Справа в тому, що ціна в стоматології залежить від багатьох факторів: насамперед, це глибина та обсяг проблемної зони, розташування, вибір матеріалів (пломби різних виробників, є дорожчі, є бюджетні). Також у вартість входить одноразовий набір протиінфекційної безпеки та накладення раббердама (або коффердама) - спеціальної серветки латексної, що не допускає попадання вологи на пломбу.

 

Записатися на прийом

Надішліть Ваші контактні дані, заповнивши наведену нижче форму, і наші спеціалісти зателефонують Вам найближчим часом.

*Поля, позначені зірочкою, обов’язкові для заповнення.
**Натискаючи на кнопку, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою конфіденційності.

Контактна інформація

Телефони

  • 098 205 85 37
  • 099 208 50 47

Наша адреса

м. Новомосковськ,
вул. Калнишевського, 4

Графік роботи

Працюємо з понеділка по суботу
з 8:00 до 19:00 без перерви
Неділя - вихідний